Projekt IN-Prague

KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo míří do PŘÍRODY

Koncepce: shodná s katalogem KAPKA DĚTEM. Nabídky a zajímavosti věnované pobytu v přírodě a zdravému životnímu stylu. Prezentace v jednotné grafické úpravě jsou doplněny piktogramy a mapkou pro lepší orientaci.

Formát a provedení: brožura 11 x 16 cm, plnobarevný tisk na křídovém papíře.

Cílová skupina: kolektivy dospělých, dětí i mládeže, rodiny s dětmi i individuální turisté, cyklisté, rekreační sportovci… lidé, kteří se zajímají o přírodu, prožívají v ní svůj volný čas a dávají přednost ohleduplnému vztahu k životnímu prostředí.

Distribuce: adresně na vyžádání, zájmové organizace a skupiny vyhledávající kontakt s přírodou. Organizátoři akcí a letních táborů, školy a mimoškolní zařízení, sportovní a relaxační zařízení, související prodejny a veletrhy i některá turistická infocentra. Objednávat mohou i jednotlivci. Katalog je zájemcům poskytován bezplatně.

ROZEBRÁNO. Nabídky pro tuto cílovou skupinu jsme vzhledem ke covidové a ekonomické krizi zahrnuli do společné KAPKY 3v1.KAPesní KAtalog do PŘÍRODY

Objednejte si naše katalogy

Elektronicky – uveďte téma katalogu (máte-li zájem o archivní vydání i rok vydání) a uvítáme, připojíte-li místo, kde bude KAPKA využita (název organizace, místo bydliště apod.).

Poštou – uveďte téma, poštovní adresu a potřebný počet kusů. Tištěné katalogy objednávejte prosím jen v množství, které vhodně využijete. Ozveme se vám zpět a dodávku potvrdíme. Tato možnost platí vždy jen do rozebrání aktuálního vydání.

Rezervovat si můžete i připravovaná témata.

in-prague@in-prague.cz

Máte zájem o zařazení do katalogu?

Kontaktujte nás: in-prague@seznam.cz


KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY

Katalog vyšel v březnu 2020. pouze elektronicky. TAJENKA: Příroda není sentimentální. (André Maurios)

Katalog vyšel v březnu 2019. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Láska je největší léčivá síla v přírodě. (Osho)

Katalog vyšel v březnu 2018. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Domníváme se, že jsme ovládli přírodu, ale zřejmě si na nás jen zvykla. (Karl Heinrich Wagerl)

Katalog vyšel v březnu 2017. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Zákon, jsa tyranem lidí, vnucuje mnohé proti přírodě. (Hippias z Elidy)

Katalog vyšel v březnu 2016. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Množení je od přírody, ale lásku si vymysleli lidé. (Thomas Hobbes)

Katalog vyšel v březnu 2015. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Na cizích polích je vždy úroda mnohem větší. (Ovidius)

Katalog vyšel v březnu 2014. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Lesy předcházely lidstvo, pouště je následují. (François-René de Chateaubriand)

Katalog vyšel v březnu 2013. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Radost vidět a rozumět, to je nejkrásnější dar přírody. (Albert Einstein)

Katalog vyšel v březnu 2012. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Jedině příroda dělá velké věci zadarmo. (René Descartes)

Katalog vyšel v dubnu 2011. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda. (Hippokrates)
LogoCopyright © 2010 - 2020 IN-Prague