Projekt IN-Prague

KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo míří do PŘÍRODY

Koncepce: shodná s katalogem KAPKA DĚTEM. Nabídky a zajímavosti věnované pobytu v přírodě a zdravému životnímu stylu. Prezentace v jednotné grafické úpravě jsou doplněny piktogramy a mapkou pro lepší orientaci.

Formát a provedení: brožura 11 x 16 cm, plnobarevný tisk na křídovém papíře.

Cílová skupina: kolektivy dospělých, dětí i mládeže, rodiny s dětmi i individuální turisté, cyklisté, rekreační sportovci… lidé, kteří se zajímají o přírodu, prožívají v ní svůj volný čas a dávají přednost ohleduplnému vztahu k životnímu prostředí.

Distribuce: adresně na vyžádání, zájmové organizace a skupiny vyhledávající kontakt s přírodou. Organizátoři akcí a letních táborů, školy a mimoškolní zařízení, sportovní a relaxační zařízení, související prodejny a veletrhy i některá turistická infocentra. Objednávat mohou i jednotlivci. Katalog je zájemcům poskytován bezplatně.

Nová KAPKA PŘÍRODY vyšla 10. března 2016KAPesní KAtalog do PŘÍRODY

Objednejte si naše katalogy

Stačí odeslat požadovaný počet kusů, téma katalogu a kontaktní poštovní adresu na:
in-prague@in-prague.cz
Ozveme se vám zpět a dodávku katalogů potvrdíme.

Řešení soutěžního kvízu zasílejte na:
in-prague@in-prague.cz


Máte zájem o zařazení do katalogu?

Kontaktujte nás: in-prague@seznam.cz

Výherci čtenářského kvízu z vydání březen 2015

Jaroslava Uhlichová, Praha 8 - Petr Dolák, Rýmařov - Kateřina Raková, Budišov nad Budišovkou - Věta Hamplová, Praha 10 - Jana Ševčíková, Břeclav - Věra Stejskalová, Lednice - Jiří Novák, Jablonec nad Nisou - Luděk Chalupa, Nymburk - Renáta Radová, Benešov - Hana Houšková, České Budějovice.

TAJENKA: Na cizích polích je vždy úroda mnohem větší. (Ovidius)

Katalog vyšel v březnu 2015. ROZEBRÁNO


KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY KAPesní KAtalog do PŘÍRODY

Katalog vyšel v březnu 2014. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Lesy předcházely lidstvo, pouště je následují. (François-René de Chateaubriand)

Katalog vyšel v březnu 2013. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Radost vidět a rozumět, to je nejkrásnější dar přírody. (Albert Einstein)

Katalog vyšel v březnu 2012. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Jedině příroda dělá velké věci zadarmo. (René Descartes)

Katalog vyšel v dubnu 2011. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda. (Hippokrates)
LogoCopyright © 2010 - 2015 IN-Prague