Projekt IN-Prague

KAPesní KAlendář volného ČASU

Koncepce: kapesní kalendář na celý příští rok, pestrý kaleidoskop nabídek a atraktivních cílů s funkcí turistického památníčku. Pomůcka pro plánování turistických i kulturních programů, tipy a inspirace na aktivní prožívání volného času. Plnohodnotné kalendárium se svátky, jmeninami i fázemi měsíce, každému ze dvanácti měsíců příštího roku je věnována jedna dvojstrana. Prostor pro pamětní podpisy, razítka, nálepky apod. Součástí KAPKY ČASU je i přehled připravovaných akcí z celé ČR.

Formát a provedení: brožura 11 x 16 cm, plnobarevný tisk na křídovém papíře.

Cílová skupina: individuální turisté i cykloturisté, zájmové oddíly a skupiny, skupiny, které se věnují poznávání ČR. Kalendář je vhodný pro všechny generace, rodiny s dětmi i jejich prarodiče, kluby, školní kolektivy a pod.

Distribuce: adresně na vyžádání, turistická informační střediska, vzdělávací instituce, knihovny, zájmové organizace a skupiny. Veletrhy cestovního ruchu, organizátoři akcí, kulturní a turistické objekty, prodejny map...
Objednávat mohou i jednotlivci. Katalog je zájemcům poskytován bezplatně.

Nová KAPKA ČASU vyšla 29. 11. 2017.KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS

Objednejte si naše katalogy

Stačí odeslat požadovaný počet kusů, téma katalogu a kontaktní poštovní adresu na:
in-prague@in-prague.cz
Ozveme se vám zpět a dodávku katalogů potvrdíme.

Řešení soutěžního kvízu zasílejte na:
in-prague@in-prague.cz


Máte zájem o zařazení do katalogu?

Kontaktujte nás: in-prague@seznam.cz

Výherci čtenářského kvízu z vydání listopad 2016

Eva Rysnarová, Bystrovany – Pavel Bilík, Příbor – Jana Horáčková, Studenec – Jiří Tomáš, Zlín – Lenka Boháčková, Boskovice – Pavel Šlesinger, Přerov – Jaroslav Seiml, Praha 9 – Jaroslav Cerman, Martinice v Krkonoších – Jan Machovský, Nymburk – Hana Medová, Jindřichův Hradec. GRATULUJEME.

TAJENKA: Lidé, kteří nemají nikdy čas, pracují nejméně. (Georg Christoph Lichtenberg)

Katalog vyšel v listopadu 2016. ROZEBRÁNO


KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS

Kalendář vyšel v listopadu 2015. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Dobře využitý čas činí čas ještě mnohem drahocennějším. (Jean Jacques Rousseau)

Kalendář vyšel v listopadu 2014. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Čas vůbec není spolehlivý spojenec, nikdy nevíš, pro koho pracuje. (Alberto Moravia)

Kalendář vyšel v listopadu 2013. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Čas míjí nevšímaje si břicháčů sedících doma. (Kagemni, staroegyptský mudrc)

Kalendář vyšel v listopadu 2012. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Pro činného člověka není žádný den dlouhý. (Seneca)

Kalendář vyšel v prosinci 2011. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Nikdy nejsem tak zaneprázdněný jako ve svém volném čase. (Cicero)
LogoCopyright © 2010 - 2015 IN-Prague