Projekt IN-Prague

KAPesní KAlendář volného ČASU

Koncepce: kapesní kalendář na celý příští rok, pestrý kaleidoskop nabídek a atraktivních cílů s funkcí turistického památníčku. Pomůcka pro plánování turistických i kulturních programů, tipy a inspirace na aktivní prožívání volného času. Plnohodnotné kalendárium se svátky, jmeninami i fázemi měsíce, každému ze dvanácti měsíců příštího roku je věnována jedna dvojstrana. Prostor pro pamětní podpisy, razítka, nálepky apod. Součástí KAPKY ČASU je i přehled připravovaných akcí z celé ČR.

Formát a provedení: brožura 11 x 16 cm, plnobarevný tisk na křídovém papíře.

Cílová skupina: individuální turisté i cykloturisté, zájmové oddíly a skupiny, skupiny, které se věnují poznávání ČR. Kalendář je vhodný pro všechny generace, rodiny s dětmi i jejich prarodiče, kluby, školní kolektivy a pod.

Distribuce: adresně na vyžádání, turistická informační střediska, vzdělávací instituce, knihovny, zájmové organizace a skupiny. Veletrhy cestovního ruchu, organizátoři akcí, kulturní a turistické objekty, prodejny map...
Objednávat mohou i jednotlivci. Katalog je zájemcům poskytován bezplatně.

ROZEBRÁNO. Novou KAPKU ČASU připravujeme na listopad 2019.KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS

Objednejte si naše katalogy

Stačí odeslat požadovaný počet kusů, téma katalogu a kontaktní poštovní adresu na:
in-prague@in-prague.cz
Ozveme se vám zpět a dodávku katalogů potvrdíme.

Řešení soutěžního kvízu zasílejte na:
in-prague@in-prague.cz


Máte zájem o zařazení do katalogu?

Kontaktujte nás: in-prague@seznam.cz

Výherci čtenářského kvízu z vydání listopad 2018

Dárky od našich partnerů získávají: Marie Haisová, Karlovy Vary – František Krikl, Olomouc – Kateřina Jůvová, Kolín – Jaroslava Strončeková, Brno – Michala Kostelecká, Praha 9 – Alena Orlíková, Ostrava – Miloš Kronďák, Praha 9 – Luděk Chalupa, Nymburk – Jan Hradil, Krnov – Alena Kubátová, Jenišovice u Jablonce nad Nisou. GRATULUJEME.

TAJENKA: Promarněný čas ve vzpomínkách neexistuje. (Stefan Kisielewski)

Katalog vyšel v listopadu 2018. ROZEBRÁNO


KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS KAPesní KAtalog VOLNÝ ČAS

Kalendář vyšel v listopadu 2017. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Čas je jediný majetek, který se nedá vlastnit ani rozmnožit. (Erich Anton Paul von Däniken)

Kalendář vyšel v listopadu 2016. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Lidé, kteří nemají nikdy čas, pracují nejméně. (Georg Christoph Lichtenberg)

Kalendář vyšel v listopadu 2015. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Dobře využitý čas činí čas ještě mnohem drahocennějším. (Jean Jacques Rousseau)

Kalendář vyšel v listopadu 2014. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Čas vůbec není spolehlivý spojenec, nikdy nevíš, pro koho pracuje. (Alberto Moravia)

Kalendář vyšel v listopadu 2013. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Čas míjí nevšímaje si břicháčů sedících doma. (Kagemni, staroegyptský mudrc)

Kalendář vyšel v listopadu 2012. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Pro činného člověka není žádný den dlouhý. (Seneca)

Kalendář vyšel v prosinci 2011. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Nikdy nejsem tak zaneprázdněný jako ve svém volném čase. (Cicero)
LogoCopyright © 2010 - 2019 IN-Prague