Projekt IN-Prague

KAPesní KAtalog volného času 3 v 1

Vzhledem k pokračující nestabilní situaci v cestovním ruchu (vládní opatření, nejistá perspektiva a omezení provozu kulturních institucí a akcí...) a z nich vyplývajících aktuálních možností i potřeb našich partnerů i v roce 2022 přistupujeme k vydání společné tištěné KAPKY 3 v 1.

Stejně jako předešlá vydání spojuje KAPKA 2023 původní témata – KAPKU PŘÍRODY, DĚTEM a BARIÉR do jedné brožury 3v1. Najdete v ní vhodné tipy či inspiraci pro volný čas, oslovuje všechny generace a cílové skupiny projektu KAPKA.

Věříme, že vás případné neočekávané komplikace neodradí od cestování po naší republice, navštěvy doporučených turistických cílů a využití doprovodných služeb, všichni provozovatelé a organizátoři akcí se na vás moc těší.

PŘEJEME VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ, HODNĚ OPTIMISMU A SAMÉ PŘÍJEMNÉ ZÁŽITKY.

Koncepce je shodná s tradičními tématy KAPKY: praktický soubor nabídek kulturních, turistických nebo sportovních subjektů, služeb a zboží. Prezentace v jednotné grafické úpravě jsou doplněny piktogramy a mapkou pro lepší orientaci.

Formát a provedení: brožura 11 x 16 cm, plnobarevný tisk na křídovém papíře.

Cílová skupina: KAPKA 3v1 je určena všem generacím, dospělým, dětem i dříve narozeným, lidem plným sil i těm, kdo čelí nejrůznějším omezením (kočárky, rekonvalescence a jiné handicapy). Těm, kdo chtějí poznávat naši přírodu, historii, technické zajímavosti a další nové věci nebo se dobře bavit. Tento KAPesní KAtalog je vhodný pro každého, kdo si přeje aktivně prožívat svůj volný čas, ať už se svěřeným kolektivem, s přáteli nebo s rodinou – pro pedagogy, pracovníky v oblasti zájmové činnosti, oddíly, kluby, domy dětí a mládeže, pro aktivní rodiny a další zájemce.

Distribuce: adresně na vyžádání, turistická informační střediska, vzdělávací instituce, knihovny, zájmové organizace a skupiny, kulturní a turistické objekty, akce.

Objednávat mohou i jednotlivci. Katalog je zájemcům poskytován bezplatně.

Společná KAPKA 3v1 vyšla 23. května 2023. ROZEBRÁNOKAPesní KAtalog volného času 2023

Objednejte si naše katalogy

Elektronicky – uveďte téma katalogu (máte-li zájem o archivní vydání i rok vydání) a uvítáme, připojíte-li místo, kde bude KAPKA využita (název organizace, místo bydliště apod.).

Poštou – uveďte téma, poštovní adresu a potřebný počet kusů. Tištěné katalogy objednávejte prosím jen v množství, které vhodně využijete. Ozveme se vám zpět a dodávku potvrdíme. Tato možnost platí vždy jen do rozebrání aktuálního vydání.

Rezervovat si můžete i připravovaná témata.

in-prague@in-prague.cz

Máte zájem o zařazení do katalogu?

Kontaktujte nás: in-prague@seznam.cz

Výherci čtenářského kvízu z vydání květen 2023

Dárky od našich partnerů získávají: Jiří Tomáš, Zlín – Kamila Slavíková, Skuteč – Jiří Manďák, Ostrava – Jan Jirků, Praha 4 – Eva Dolejší, Praha 8 – Eva Toušová, Kostomlaty nad Labem – Jarmila Svozilová, Hnojice – Eva Pospíšilová, Šternberk – Mariana Hladíková, Karlovy Vary a Jaroslava Uhlichová, Praha 8. GRATULUJEME.

TAJENKA: Štěstí i neštěstí je věcí duše. (Démokritos)

Katalog vyšel v květnu 2023. ROZEBRÁNO


KAPesní KAtalog volného času 2022 KAPesní KAtalog volného času 2021 KAPesní KAtalog volného času 2020

Druhá společná KAPKA 3 v 1 vyšla v květnu 2022. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Veliký strach lze zakrýt odvahou. (Marcus Annaeus Lucanus)

Druhá společná KAPKA 3 v 1 vyšla v květnu 2021. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Nikdo nedává víc, jak ten, kdo dává naději (Lev Nikolajevič Tolstoj)

První společná KAPKA 3 v 1 vyšla v červnu 2020. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Všechno je možné, když máte dost odvahy. (Joanne Rowling)

LogoCopyright © 2010 - 2020 IN-Prague