Projekt IN-Prague

KAPesní KAtalog volného času 2021

Vzhledem ke stále probíhajícím omezením vlády ČR v letošním roce (uzavření infocenter, kulturních institucí, omezení volného pohybu osob...) a z nich vyplývajících aktuálních možností i potřeb našich partnerů opět přistupujeme i v letošním roce k vydání společné tištěné KAPKY 3 v 1.

Tato KAPKA 2021 je jubilejním 50. vydáním našich KAPesních Katalogů.

Stejně jako loňská KAPKA 2020 spojuje původně připravovaná témata – KAPKU PŘÍRODY, DĚTEM a BARIÉR 2021 do jedné brožury 3 v 1. Najdete v ní vhodné tipy či inspiraci pro volný čas, oslovuje všechny generace a cílové skupiny projektu KAPKA.

Věříme, že vás případné neočekávané komplikace neodradí od cestování po naší republice, navštěvy doporučených turistických cílů a využití doprovodných služeb, všichni provozovatelé a organizátoři akcí se na vás moc těší.

PŘEJEME VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ, HODNĚ OPTIMISMU A SAMÉ PŘÍJEMNÉ ZÁŽITKY.

Koncepce je shodná s tradičními tématy KAPKY: praktický soubor nabídek kulturních, turistických nebo sportovních subjektů, služeb a zboží. Prezentace v jednotné grafické úpravě jsou doplněny piktogramy a mapkou pro lepší orientaci.

Formát a provedení: brožura 11 x 16 cm, plnobarevný tisk na křídovém papíře.

Cílová skupina: KAPKA 2021 je určena všem generacím, dospělým, dětem i dříve narozeným, lidem plným sil i těm, kdo čelí nejrůznějším omezením (kočárky, rekonvalescence a jiné handicapy). Těm, kdo chtějí poznávat naši přírodu, historii, technické zajímavosti a další nové věci nebo se dobře bavit. Tento KAPesní KAtalog je vhodný pro každého, kdo si přeje aktivně prožívat svůj volný čas, ať už se svěřeným kolektivem, s přáteli nebo s rodinou – pro pedagogy, pracovníky v oblasti zájmové činnosti, oddíly, kluby, domy dětí a mládeže, pro aktivní rodiny a další zájemce.

Distribuce: adresně na vyžádání, turistická informační střediska, vzdělávací instituce, knihovny, zájmové organizace a skupiny, kulturní a turistické objekty, akce.

Objednávat mohou i jednotlivci. Katalog je zájemcům poskytován bezplatně.

Společná KAPKA 3 v 1 vyšla 27. května 2021. ROZEBRÁNO.KAPesní KAtalog volného času 2021

Objednejte si naše katalogy

Elektronicky – uveďte téma katalogu (máte-li zájem o archivní vydání i rok vydání) a uvítáme, připojíte-li místo, kde bude KAPKA využita (název organizace, místo bydliště apod.).

Poštou – uveďte téma, poštovní adresu a potřebný počet kusů. Tištěné katalogy objednávejte prosím jen v množství, které vhodně využijete. Ozveme se vám zpět a dodávku potvrdíme. Tato možnost platí vždy jen do rozebrání aktuálního vydání.

Rezervovat si můžete i připravovaná témata.

in-prague@in-prague.cz

Máte zájem o zařazení do katalogu?

Kontaktujte nás: in-prague@seznam.cz

KAPesní KAtalog volného času 2020

První společná KAPKA 3 v 1 vyšla v červnu 2020. ROZEBRÁNO. TAJENKA: Všechno je možné, když máte dost odvahy. (Joanne Rowling)

LogoCopyright © 2010 - 2020 IN-Prague